دبستان پسرانه علمی
 


16 آبان 1400

اولین جلسه حضوری منتخبین انجمن اولیاء و مربیان برگزار گردید

مولف: الناز گیو   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

اولین جلسه حضوری منتخبین انجمن اولیاء و مربیان برگزار گردید

در این جلسه پس از تلاوت آیات نورانی قرآن کریم ابتدا مدیریت مجتمع از زحمات اعضاء انجمن در سال گذشته قدردانی نموده و ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای منتخبین سال جدید به بیان گزارشی از فعالیت‌های مجتمع پرداخت و نقش انجمن اولیاء و مربیان را در رویدادهای آموزشی و فرهنگی پررنگ دانسته و اظهار داشتند یقیناً انتقال نقطه نظرات خانواده ها و اعضاء انجمن موجب ارتقاء سطح خدمات آموزشی و فرهنگی خواهد شد.
در ادامه هر یک از اعضاء به بیان سوابق و معرفی خود پرداختند و در نهایت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا ملیحی به عنوان رئیس، سرکار خانم حدادی به عنوان نایب رئیس و جناب آقای مهندس حضرتی به عنوان منشی انجمن انتخاب گردید.
در ادامه اعضاء محترم ضمن قدردانی از زحمات مجتمع از جمله کارکنان، آموزگاران و مربیان در سال گذشته و شروع سال تحصیلی جدید در مورد نظم و هماهنگی مطلوب روزهای آموزش حضوری در مهر و آبان، ارزشیابی های مکتوب و نهایتاً آموزش ترکیبی مناسب، قدردانی نمودند و اظهار داشتند در آذرماه نیز در صورت صدور مجوز همچنان به صورت گروهی با برنامه‌ریزی مناسب مجتمع، مقدمات حضور دو روز در هفته برای هر کلاس فراهم گردد. جلسه با صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.

تعداد مشاهده (257)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "اولین جلسه حضوری منتخبین انجمن اولیاء و مربیان برگزار گردید"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید