دبستان پسرانه علمی
 


5 خرداد 1400

اطلاعیه مهم ثبت نام پایه اول

مولف: الناز گیو   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
5

اطلاعیه مهم ثبت نام پایه اول

سلام و احترام
به اطلاع اولیا گرامی می رساند اسامی نوآموزانی که در ادامه مشاهده می فرمایید برای ورود به پایه اول مجتمع آموزشی اسلامی علمی پذیرفته شده اند. ضمن تبریک به این نوآموزان و آرزوی بهترین ها برای عزیزانی که سعادت میزبانی از ایشان برای ما بدلیل نبود فضا مقدور نبوده، چند نکته مهم را برای پذیرفته شدگان جهت تکمیل فرآیند ثبت نام یادآور می شویم:

لازم است قبل از حضور در مجتمع حتما جهت تکمیل فرآیند ثبت نام ابتدا در وب سایت https://pada.medu.ir/ اقدام به تکمیل اطلاعات مربوطه نمایند
به فیلم ثبت نام دانش آموزان در سامانه پادا توجه فرمایید



 سپس طبق جدول زیر و همراه داشتن مدارک پیوستی به صورت حضوری ( با رعایت پروتکل های بهداشتی ) در ساعت های تعریف شده مراجعه نمایید.

ضمناٌ در صورت تمایل به تقسیط شهریه حتما چک های صیادی ( بنام پدر یا مادر دانش نوآموز ) به همراه داشته باشید.

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام پایه اول

 

۱.دو قطعه عکس ۳*۴ جدید دانش آموز
۲.اصل و ۲ برگ کپی شناسنامه دانش آموز(تمام صفحات)
۳.اصل و یک نسخه کپی شناسنامه پدر و مادر(تمام صفحات)
۴.اصل و یک نسخه کپی کارت ملی پدر و مادر
۵.کپی مدرک تحصیلی پدر
۶.کپی مدرک تحصیلی مادر
۷.کپی کارت واکسیناسیون۶سالگی

نکته: کارت واکسن باید دارای مهر ( واکسیناسیون تکمیل است) باشد.

۸. نصب پیام رسان ایتا روی تلفن همراه پدر و مادر قبل از حضور در مدرسه و عضویت در کانال
 آدرس کانال دبستان در پیام رسان ایتا  DabestanElmi@

توجه: جلسه چگونگی مراحل تکمیل ثبت نام در فضای اسکای روم روز پنج شنبه مورخ ۶ خرداد ۱۴۰۰راس ساعت ۱۲:۳۰ در لینک زیر برگزار خواهد شد.
حضور یکی از والدین در جلسه مذکور الزامی می باشد.


https://online.shahidmadani.net/ch/hamayesh
 
اسامی پذیرفته شدگان در آزمون به ترتیب حروف الفبا و تاریخ حضور جهت ثبت نام
عدم مراجعه پذیرفته شدگان در تاریخ های اعلام شده ویا عدم تکمیل مراحل مختلف ثبت نام به منزله انصراف از ثبت نام در مجتمع بوده و نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد.
 
اسامی نوآموزانی که باید شنبه مورخ 8 خرداد به صورت حضوری مراجعه نمایند.
ردیف نام نام خانوادگی ساعت حضور
1 محمد پارسا ابراهیمی نیک پور ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
2 علی احمد وند ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
3 محمد صالح احمدی ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
4 امیرعباس   احمدی  ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
5 امیر مهیار  اسدی ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
6 اراد  اسدیان ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
7 نیما اسفندیاری ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
8 محمد پارسا افروزی ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
9 صدرا اقلیمی ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
10 اریا  الماسی ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
11 محمد طاها انتصامی ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
12 محمد حسین با خدا ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
13 عرفان باقری توانا ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
14 مهرسام  بهرامی ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
15 بهداد  بیات ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
16 مهیار بیات  ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
17 محمد امین پاشایی ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
18 مهبد پاینده افضل ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
19 امیرحسین پور شعبانیان ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
20 امیرعباس پور مرادی ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
21 آدرین  پورصفری ساعت 17 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
22 محمد رضا پیمانی ساعت 17 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
23 رادین   ترکمان  ساعت 17 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
24 علی سان جعفری ساعت 17 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
25 محمد حسن حاتمی فر ساعت 17 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
26 محمد اریا حاجیلویی ساعت 17 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
27 کارن حداد همدانی ساعت 17 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
28 صدرا حرمتی ساعت 17 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
29 حسین  حسینی ساعت 17 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
30 محسن  حسینی ساعت 17 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
 
اسامی نوآموزانی که باید یکشنبه مورخ 9 خرداد به صورت حضوری مراجعه نمایند.
ردیف نام نام خانوادگی ساعت حضور
31 مهدی حسینی سیر ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
32 امیرعباس حکمی ثابت ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
33 فرداد  حمیدی ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
34 ویشتاسب خانی پور ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
35 محمد احسان خوش اندام  ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
36 امیرحسین  داودیان ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
37 محمد صدرا دلیر ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
38 پرهام   دوست محمدی ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
39 امیرحسین دهقانی ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
40 امیرشایان  ذوالحواریه ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
41 سید دانیال ذوالفقاری ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
42 فرخ سینا رسولی ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
43 جواد  رضوی ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
44 رادوین  رضوی ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
45 بارمان  زارعی ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
46 امیرعلی  زرگری ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
47 دانیال  زیرکی ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
48 آرمین   زیوری اشرف ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
49 مهراد  زیوری شجاع ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
50 محمد ساکی ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
51 علیرضا سلطان ابادی ساعت 17 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
52 امین سوری ساعت 17 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
53 محمد صادق سیاح زاده ساعت 17 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
54 برسام  شربتی ساعت 17 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
55 طاها شکری ساعت 17 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
56 امیرمهدی شیرازی ساعت 17 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
57 بهراد صفدری جم ساعت 17 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
58 طاها صنعتی ساعت 17 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
59 پارسا طاهر ابادی ساعت 17 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
60 رضا  طاهری ساعت 17 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
 
 
 
 
اسامی نوآموزانی که باید دوشنبه صبح، مورخ 10 خرداد به صورت حضوری مراجعه نمایند.
ردیف نام نام خانوادگی ساعت حضور
61 کیان  عبدی ساعت 8:15 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
62 امیرکیان   عبدی  ساعت 8:15 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
63 سام  عزیزی ساعت 8:15 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
64 محمد عزیزی  ساعت 8:15 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
65 امیرحسین عطری ساعت 8:15 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
66 محمد پارسا عظیمی ساعت 8:15 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
67 امیرمهدی  غلامی ساعت 8:15 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
68 کیان  غلامی ساعت 8:15 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
69 محمد پارسا فضلعلی ساعت 8:15 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
70 علی قاسمی ساعت 8:15 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
71 کمیل   قربان پور ساعت 9:30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
72 آرتین قربانی ساعت 9:30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
73 کیان  قربانی ساعت 9:30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
74 آریا  قنبری ساعت 9:30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
75 محمد حسین   قنبری طلب ساعت 9:30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
76 محمد حسین  کرمی ساعت 9:30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
77 محمد رضا کرمی  ساعت 9:30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
78 محمد مهدیار کریمی ساعت 9:30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
79 طاها گلزار  ساعت 9:30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
80 محمد رضا گلمحمدی  ساعت 9:30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
81 محمد یاسین گیو ساعت 11 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
82 داریوش  محمدی ساعت 11 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
83 محمد نیکان محمدی ساعت 11 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
84 امیر آرشام  مرادی ساعت 11 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
85 آریو مشارع ساعت 11 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
86 امیرکیان مشتاقی فر ساعت 11 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
87 امیرماهان مشتاقی فر ساعت 11 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
88 سید امیرحسین   مصطفوی فر ساعت 11 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
89 محمد حسین   معینی راد ساعت 11 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
90 محمد عارف ملک نظر ساعت 11 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
 
 
اسامی نوآموزانی که باید دوشنبه عصر، مورخ 10 خرداد به صورت حضوری مراجعه نمایند.
ردیف نام نام خانوادگی ساعت حضور
91 صدرا منعام ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
92 مهدیار منوچهری ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
93 محمد حسین  مهربانی ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
94 محمد صالح مهربانی اصل ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
95 محمد مهدی مهشید فر ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
96 محمد طاها نادری خجسته ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
97 امیرحسین   ناصری شاد ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
98 امیرمحمد  نائینی ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
99 علی نجفی ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
100 سپنتا  نریمانی ساعت 14.30 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
101 امیررضا  نوروزی ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
102 بهراد  نوروزی ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
103 سجاد  نوروزی ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
104 سانیار  وجدانی ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
105 محمد حسین ورمزیار ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
106 دانیال  همایونی ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
107 بردیا  یمینی ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
108 علیرضا یوسفی ساعت 15.45 به همراه مدارک در مدرسه حضور داشته باشید
 
 

تعداد مشاهده (1220)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "اطلاعیه مهم ثبت نام پایه اول"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید