دبستان پسرانه علمی
 


19 اردیبهشت 1400

افتخار آفرینی دانش آموزان پایه ششم دبستان علمی در مسابقات علمی پایا

مولف: سید مرتضی دزفولیان   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
3/7

افتخار آفرینی دانش آموزان پایه ششم دبستان علمی در مسابقات علمی پایا

چهاردهمین لیگ علمی بین المللی پایا ( پیشگامان ایران اسلامی ) در دی ماه سال 1399 با شرکت 35 هزار نفر دانش آموز در کل کشور کلید خورد. این لیگ یک مسابقه گروهی بود و دانش آموزان پایه ششم تا دوازدهم در گروه های 3 تا 5 نفره در این مسابقات حاضر شدند.
بعد از اطلاع رسانی منظم این مسابقه علمی به دانش آموزان پایه ششم، و ایجاد انگیزه جهت شرکت در این کارسوق علمی، به لطف خداوند متعال مورد استقبال چشم گیر دانش آموزان پایه ششم قرار گرفت و 15 گروه ( 75 نفر از دانش آموزان پایه ششم ) در این مسابقات اعلام آمادگی کردند.
بعد از برگزاری جلسات توجیهی برای دانش آموزان، مجتمع سوالات و جزواتی که  شبیه به این لیگ بین المللی باشد رو با دانش آموزان به اشتراک گذاشت. در پایان با همت دانش آموزان عزیز و همراهی والدین و کادر مدرسه 10 گروه از دانش آموزان مجتمع به مرحله دوم این لیگ علمی و بین المللی راه پیدا کردند که ما این موفقیت بزرگ رو به دانش آموزان، اولیا و همکارن بر تلاش مجتمع علمی تبریک عرض می نماییم. 
لازم به ذکر است مجموعه گرو های ثبت نام شده در کل استان همدان 249 گروه می باشد. که دانش آموزان ما حدود 80 درصد به مرحله بعد راه پیدا کردند.

تعداد مشاهده (334)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "افتخار آفرینی دانش آموزان پایه ششم دبستان علمی در مسابقات علمی پایا"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید